Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dítě nevlastních sourozenců v Malých láskách po narození nedýchalo: Nejvíce se báli následků

+ Další 4 fotografie
napětí
Vojtu s Dominikou svedl dohromady vztah jejich rodičů. Nyní už nevlastním sourozencům, jejichž rodiče se před měsícem vzali, se narodil syn, který po porodu nedýchal a zmodral. Lékařům se ale nakonec podařilo chlapečka zachránit. Jak se dnes daří jemu a jeho rodičům, kteří žili v obavě, že si Matýsek ponese trvalé následky?

Zatímco ve středu večer diváci s napětím sledovali porod malého Matýska, který neplakal a museli ho zachránit lékaři, dnes už chlapeček svým rodičům dělá radost, když běhá po bytě. „Když malej začal ječet, tak se mi ulevilo,“ říká dnes Vojta, který byl v pořadu "Malé lásky"":https://www.extra.cz/tema/male-lasky strachy bez sebe.

„Je hodnej, klidnej, pořád se směje. Všichni nám říkají, že máme zlatý dítě,“ řekla Dominika. Matýsek, který po narození nedýchal, nemá žádné trvalé následky a je zdravým, živelným dítětem. Dominice mateřství evidentně prospívá a jako maminka vypadá skvěle.

Ačkoliv rodiče z mladého páru nakonec svou svatbou udělali v podstatě nevlastní sourozence, jejich vztah tím nijak neohrozili. „Matrikářka říkala, že se můžeme vzít i poté, co se vzali oni,“ řekla s úsměvem Dominika, která se stala matkou v devatenácti letech. Lékaři jí totiž řekli, že se jí nemusí po potratu znovu podařit počít a v tu chvíli byla rozhodnutá.

Mohlo by vás zajímat

Další články