Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dítě na nádraží v Kolíně srazil vlak: Na místě zasahoval vrtulník

+ Další fotografie
Neštěstí
Během úterního odpoledne musely záchranné jednotky vyjíždět na nádraží v Kolíně. Vlak se tam střetl s dítětem a na místo musel být zavolán vrtulník. Zraněno bylo i další dítě, to ale nesrazil vlak. Okolnosti nehody prošetřuje policie, podle mluvčí děti přebíhaly koleje mezi nástupišti.

V úterý dopoledne, krátce po půl dvanácté, se stala nešťastná nehoda v Kolíně na nádraží. Podle mluvčí záchranné služby Petry Effenbergerové byly zraněny dvě děti školního věku. „Jedno z nich utrpělo vážný úraz hlavy,” sdělila mluvčí, podle které musela být u jednoho dítěte použita plicní ventilace a letělo do nemocnice vrtulníkem.

Druhé dítě utrpělo jen lehké zranění ruky a bylo zdravotníky přepraveno do nemocnice sanitkou. „Při přebíhání mezi nástupišti došlo ke střetu s nezletilou osobou. Do druhé osoby vlak nenarazil. Přesné příčiny nehody policisté vyšetřují,“ sdělila serveru novinky.cz mluvčí policie Martina Fejfarová. Jak došlo ke zranění druhého dítěte zatím není známo.

Mohlo by vás zajímat

Další články