Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dítě Meghan a Harryho veřejnost jen tak neuvidí! Královský pár má jasný plán

+ Dalších 68 fotografií
tajnosti
Celý svět každou chvílí očekává příchod královského miminka. Meghan Markle (37) už odpočítává dny do porodu, čemuž nasvědčuje spousta detailů, jako například přítomnost jejího stylisty v Británii, nebo prázdný diář prince Harryho (34), který si narození svého prvorozeného potomka nechce nechat ujít. Veřejnost si ale na první pohled na děťátko vévody a vévodkyně ze Sussexu bude muset počkat, Meghan a Harry mají totiž jasný plán.

Fanoušky královské rodiny zamrzelo rozhodnutí Meghan Markle a prince Harryho narození dítěte několik dní tajit. Z radostné novinky se prý chtějí nejprve radovat se svými nejbližšími a pak teprve oznámí narození potomka veřejnosti.

Meghan se už před měsícem rozhodla jít na mateřskou a na veřejnosti se objevuje skutečně jen sporadicky. Posledních pár dnů nebyla vidět vůbec a Harry stejně tak, tudíž se svého plánu zřejmě drží už nyní a schovávají se i proto, že porod Meghan může přijít každým dnem. Miminko už touto dobou může být i na světě a veřejnost o tom zkrátka jen nemusí vědět.

Mohlo by vás zajímat

Další články