Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dítě hozené do vody nikoho nezajímá: Matka Tadeáška je na svobodě, nikdo nebyl obviněn

Dítě hozené do vody nikoho nezajímá: Matka Tadeáška je na svobodě, nikdo nebyl obviněn
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Tadeáš
Tělo teprve čtyřměsíčního Tadeáška bylo nalezeno bez známek života v řece už v květnu. V případu dosud nepadlo žádné obvinění. Matka zesnulého chlapce si dál vesele běhá na svobodě, jako by se nic nestalo.

Koncem května se matka Veronika Z. obrátila na policii s pláčem s tím, že jí někdo unesl syna i s kočárkem. Dítě se mělo ztratil v parku na Mělnicku. Ihned se rozjela rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojil také vrtulník. Jenže netrvalo dlouho a pravda vyplavala na povrch.

Nepadlo obvinění

O žádný únos dítěte se nejednalo. Příběh Veroniky byl smyšlený. Tělo teprve čtyřměsíčního Tadeáška bylo nalezené v řece, což nám potvrdila i policie "Mohu potvrdit, že dítě bylo nalezeno v řece zatížené kamením. Podle slov matky jí dítě z neznámých důvodů zemřelo. Kriminalistům následně označila místo, kde se tělíčka a kočárku zbavila," uvedla mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. "V řece byl nalezen i kočárek," dodala Johnová pro web eXtra.cz.

Vyšetřování a pitva ukázaly, že se čtyřměsíční chlapeček neutopil, ale ani jej nikdo nezabil. Policisté pracují s tím, že může jít o syndrom náhlého úmrtí. Matka Tadeáše pak přišla s tím, že chlapeček zemřel, ona zazmatkovala, tělíčko dala do batohu a hodila do vody

Za smrt Tadeáška dosud nebyl nikdo obviněn. Několikrát jsme se pokoušeli kontaktovat policii, ta ovšem reagoval až po více než týdnu. "Policisté se případem i nadále zabývají, dosud nebyl nikdo obviněn," uvedla mluvčí mělnické policie.

Mezitím si matka zesnulého chlapce běhá na svobodě. Obarvila si vlasy a po lavičkách na Mělnicku si dál popíjí víno, jako by se nechumelilo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy