Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Dítě Harryho a Meghan: Narodí se jim miminko TMAVÉ PLETI!? Taková je pravděpodobnost!

Pravděpodobnost, že se Meghan a Harrymu narodí dítě tmavé pleti, je
vysoká!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Meghan Markle (37) je původem mulatka, za což si už vysloužila pošklebky od některých členů královské rodiny. Když je teď s princem Harrym (34) v požehnaném stavu, okamžitě se začalo mluvit o tom, že se jí může narodit miminko tmavé pleti. V historii britského vladařského rodu by to bylo vůbec poprvé!

Velká Británie je na nohou a všichni oslavují šťastnou novinu, že je Meghan Markle těhotná. S princem Harrym to dnes oznámili v australském Sydney, kde jsou kvůli pracovním povinnostem.

Když si Harry letos v květnu Meghan bral, řada členů královské rodiny to nepřijala moc dobře. Vévodkyně ze Sussexu je totiž mulatka. Její maminka Doria Ragland je Afroameričanka, tatínek Thomas Markle běloch z Pensylvánie.

V každé genetické encyklopedii se píše, že europoidní geny jsou recesivní (ustupující), kdežto ty negroidní mají tendenci dominovat. Zároveň v řadě případů platí, že děti dědí nemálo fyzických rysů po prarodičích. Pravděpodobnost, že se Meghan a Harrymu narodí miminko tmavé pleti, tak rozhodně není zanedbatelná.

Je jisté, že ať už bude děťátko vypadat jakkoliv, princ Harry nepochybně bude milujícím otcem. Víme ale, jak to chodí v elitářské královské rodině. Někdo by se mohl snažit dělat malému nebo malé ze života peklo. Snad se ale potenciální potížisté včas uklidní a těhotenství a pak i mateřství vévodkyně ze Sussexu bude klidné a šťastné. Miminko by mělo přijít na svět už na jaře.

Související články

Další články