Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dítě Bridget Jonesové: Renée Zellweger vysvětlila, proč sama dítě nikdy nechtěla

Dítě Bridget Jonesové: Renée Zellweger vysvětlila, proč sama dítě nikdy nechtěla
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 9 fotografií
film
Dítě Bridget Jonesové je posledním snímkem o Bridget Jones. Postavu, kterou hrála Renée Zellweger (51), si diváci poprvé oblíbili už roce 2001 a poslední díl vznikl až 15 let poté. Jak už název odpovídá, hlavní hrdinka v něm otěhotní. Její představitelka je bezdětná, šťastná a vysvětlila, proč vlastního potomka nikdy nechtěla.

Oblíbená hrdinka romantických komedií se v roce 2016 vrátila a rovnou v novém, neoplácaném těle. Film Dítě Bridget Jonesové si fanoušci a fanynky prvních dvou dílů doslova vymodlili a ačkoliv sukničkář Daniel Cleaver se v nich už neobjevil, o milostný trojúhelník nepřišli.

Jak už název napovídá, ve filmu jde o dítě hlavní hrdinky. Ačkoliv si Renée Zellweger (51) natáčení užívala a falešné těhotenské bříško jí slušelo, sama dítě nikdy nechtěla. Jako bezdětná je spokojená, soustředí se na kariéru a může se starat jen a jen o sebe. Vysvětlila, proč je i bez potomka šťastná.

Zahraniční média se známé herečky často dotazovala, zda do budoucna plánuje otěhotnět, nebo chce být bezdětná. „Já jsem o tom vlastně nikdy nepřemýšlela. Vždy jsem byla otevřená tomu, co může v budoucnu přijít. Nikdy jsem nedělala nic s úmyslem, věci, které mě dělají šťastnou, přicházejí samy. Mateřství nikdy nebylo mým cílem,“ uvedla Renée.

Renée v tom není sama

Kromě Renée se i spousta dalších hereček rozhodla, že dítě buď přijde samo časem, nebo ho zkrátka vůbec mít nechtějí. Potomka nechce například ani Kim Cattrall, která hrála Samanthu v Sexu ve městě Nikdy o něj nestála ani hollywoodská dáma Helen Mirren.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy