Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Diskotékový král Michal David: Ve vile za Prahou si nechal zřídit i privátní wellness

Diskotékový král Michal David: Ve vile za Prahou si nechal zřídit i privátní wellness
Zdroj: Profimedia.cz, Showpix
+ Dalších 7 fotografií
bydlení
Michal David (59) žije s manželkou a vnukem v honosném sídle na okraji Prahy. V jeho křeslickém domě nechybí snad vůbec nic. Vnoučkovi na zahradě vybudoval dětské hřiště, sobě si dopřál tajný pánský klub a žena legendárního hitmakera zase může relaxovat v privátním wellness!

Vířivka, sauna a pohodlná lehátka sloužící k odpočinku. Komu by snad vybavení privátního wellness Michala Davida nestačilo, může si jít zaplavat ještě do krytého bazénu na zahradě. Tedy pokud patří k přátelům legendárního krále diskoték.

Davidovo panství za miliony stojí v Křeslicích na jihovýchodním okraji hlavního města. Žije tam s manželkou a vnukem.

Zpěvák se na vybavování domu podílel sám a vůbec mu nevadí, že za velkoměstským ruchem musí dojíždět. „Já nikdy netoužil žít v centru, hluku si užiju dost na koncertech. Po vystoupení chci mít klid a pohodu. Barák je podle mého gusta, nejsem sice žádný architekt, ale něco z něj jsem vymyslel sám. Myslím, že je důležité, aby se člověk doma cítil dobře,“ řekl týdeníku Sedmička.

Kromě relaxační zóny má Michal David v domě i pánský klub, do nějž je ženám vstup přísně zakázán. Vnukovi nechal na zahradě postavit dětské hřiště. Za ty roky na vrcholu českého showbyznysu si to zkrátka může dovolit.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy