Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Diskotékový král Michal David: Ve vile za Prahou si nechal zřídit i privátní wellness

Zdroj: Profimedia.cz, Showpix
+ Dalších 7 fotografií
bydlení
Michal David (59) žije s manželkou a vnukem v honosném sídle na okraji Prahy. V jeho křeslickém domě nechybí snad vůbec nic. Vnoučkovi na zahradě vybudoval dětské hřiště, sobě si dopřál tajný pánský klub a žena legendárního hitmakera zase může relaxovat v privátním wellness!

Vířivka, sauna a pohodlná lehátka sloužící k odpočinku. Komu by snad vybavení privátního wellness Michala Davida nestačilo, může si jít zaplavat ještě do krytého bazénu na zahradě. Tedy pokud patří k přátelům legendárního krále diskoték.

Davidovo panství za miliony stojí v Křeslicích na jihovýchodním okraji hlavního města. Žije tam s manželkou a vnukem.

Zpěvák se na vybavování domu podílel sám a vůbec mu nevadí, že za velkoměstským ruchem musí dojíždět. „Já nikdy netoužil žít v centru, hluku si užiju dost na koncertech. Po vystoupení chci mít klid a pohodu. Barák je podle mého gusta, nejsem sice žádný architekt, ale něco z něj jsem vymyslel sám. Myslím, že je důležité, aby se člověk doma cítil dobře,“ řekl týdeníku Sedmička.

Kromě relaxační zóny má Michal David v domě i pánský klub, do nějž je ženám vstup přísně zakázán. Vnukovi nechal na zahradě postavit dětské hřiště. Za ty roky na vrcholu českého showbyznysu si to zkrátka může dovolit.

Související články

Další články