Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Discovery zdokumentuje start raketoplánu Crew Dragon

Vesmír
Americká společnost Discovery se chystá živě zdokumentovat v sobotu 30. května 2020 přípravu a start raketoplánu Crew Dragon společnosti SpaceX z vesmírného střediska Kennedy v Cape Canareval na Floridě.

Multiplatformní událost s názvem Space Launch Live: America Returns To Space, na níž potvrdily účast celebrity jako Katy Perry, Adam Savage, Mark Rober a další, ale také odborníci z řad bývalých astronautů a leteckých techniků, mohou diváci v USA sledovat dnes na Discovery a Science Channel.

Na palubě kosmické lodě Crew Dragon, která se připravuje na svou druhou misi, budou dva astronauti. Jedná se o první pilotovaný start z americké půdy po devíti letech a první pilotovaný let soukromé kosmické lodě.

Tuzemští diváci mohou pořad sledovat 14. června ve 20 hodin na Discovery Channel.

Společnost Discovery plánuje do programu zařadit také dokument s názvem NASA & SPACEX: JOURNEY TO THE FUTURE ze zákulisí společnosti SpaceX o přípravách této vesmírné mise.

Související články

Další články