Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Discovery Channel představuje televizní HIT roku: Boj za uchování posledního severoamerického pralesu začíná! Zvítězí peněz chtiví PYTLÁCI, nebo neohrožení OCHRÁNCI přírody?

Zdroj: Discovery.com
+ Další fotografie
Nová, originální televizní show přichází na obrazovky Discovery Channel. Můžete se těšit na pořádnou dávku odvahy, cti, ale i podlosti a neúcty. Tenhle seriál bude stát opravdu za to!

Televizní stanice Discovery Channel přichází s novou dobrodružnou show, která nese název Dark Woods Justice neboli Spravedlnost v temném lese. Tahle novodobá pozoruhodná show má za cíl jediné. Ukázat okolnímu světu, že existují ještě lidé, kterým ze srdce záleží na přírodě a jejich největších skvostech, a aby ji uchránili od pytláků, jsou proto schopni udělat téměř cokoliv.

Honba za uchování jediného a posledního deštného pralesu se odehrává na území Spojených států amerických na Olympijském poloostrově v Hohském deštném pralese. Tři neohrožení muži denně hlídkují v hlubokých a temných lesích, kde se snaží všemožnými způsoby zabránit pytlákům a různým kriminálníkům, aby ze vzácných lesů odnášeli dřevo nebo rovnou celé stromy. Divák může na vlastní oči spatřit nejenom tajemné krásy lesů a celé americké přírody, ale je také očitým svědkem nebezpečí, kterému musí trojice odvážných chlapů čelit, aby ubránila krásy doposud netknuté přírody.

Neohrožení muži zákona se každý den dostávají do sporu se zloději, kteří jsou ochotni riskovat své životy jenom proto, aby ze vzácného pralesa odnesli dřevo na výrobu nejenom hudebních nástrojů. Neutuchající nájezdy těchto ilegálních těžařů dřeva jsou čím dál tím častější. Svým neustálým protizákonným narušováním pralesů ohrožují životnost celé místní přírody, která kvůli nich neskutečně trpí. Na své si přijdou hlavně fanoušci dokumentů o přírodě.

Každá epizoda bude doslova nabitá odhodláním změnit věci k lepšímu, dobrodružstvím, ale také zákeřností a neúctou k přírodě. Ve skupince neohrožených zastánců přírody a zákona se můžete těšit na tři pořádné chlapy.

Adam Newman - náměstek a rodák z Jefferson County. Jeho charakterizujícími vlastnostmi jsou čestnost, respekt a poctivost. Nejlépe se cítí, když může pobývat co nejdál od civilizace a ve městě ho prakticky nespatříte. I jídlo se snaží obstarávat sám a ani pro maso nechodí do místního obchodu. Je soběstačný a říká se o něm, že se bohužel narodil ve špatné době.

Jeff Rhoades - celoživotní obyvatel Mason County, který už od dětství snil o tom, že se stane policistou. Nyní se věnuje práci detektiva a specializuje se na vyslýchání osob. Je vášnivý detektiv a práci dělá poctivě. Když dostane nějaký důležitý případ, klidně několik dní nespí. Když zrovna nechytá pytláky, tak loví hluboko v lesích se svým otcem.

Don Kolilis - poslední, ale neméně důležitý muž, seržant Don Kolilis uzavírá naši neohroženou trojici. Nejčastěji se soustředí na chytání jednotlivců, kteří se snaží jakkoliv lesům a vůbec tamní přírodě ublížit. Miluje rybolov a farmaření. Ze srdce nenávidí, když chce někdo přírodu okrádat o její největší bohatství.

Na další epizodu neohrožených mužů zákona, kteří se rozhodli vší silou bránit bohatství a krásy přírody, se můžete těšit 14. srpna ve 21:00 na Discovery Channel.

Související články

Další články