Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Díky tomuhle vysekanému týpkovi hubne FattyPillow svoje tukové zásoby: Jak se mu to podařilo?

+ Dalších 12 fotografií
Ještě v červenci 2017 vážil Fatty neuvěřitelných 183 kg. Vzhledem k tomu, že není žádný dlouhán, tak tloustl pěkně do šířky. Na své obezitě si postavil přezdívku a díky ní se mu dobře formovala i jeho YouTube postava Fatty Pillow. Má desetitisíce fanoušků, ale zdraví v háji. Nebo donedávna měl. Než se spojil s další vlogerskou hvězdou Alešem Lamkou, který se věnuje fitness a bodybuildingu.

„Fatty se mi ozval sám, zhruba před měsícem a půl. Že má zdravotní i psychické problémy a chce se sebou něco udělat, cítit se lépe,“ řekl nám Aleš o začátcích vzájemné vlogerské spolupráce. „Sestavili jsme jídelníček, plán podle jeho cíle. Chtěli jsme hlavně zlepšit energii a náladu,“ dodává Aleš s tím, že s Fattym rozhodně nikam nespěchají a snaží se tempo hubnutí přizpůsobit jeho stavu a potřebám.

„Pohyb, správná strava, hlavně aby nedošlo k jo-jo efektu. Je chyba se pokusit všechno změnit během jednoho měsíce,“ varuje zkušený sportovec. Aleš sport a pohyb jako takový miloval už od malička, ale fitness a bodybuildingu se věnuje od roku 2012. Sám si začal vypracovávat jídelníčky a zjišťovat, jak jeho tělo vlastně funguje.

A zjistil to opravdu precizně. Umísťuje se na předních příčkách v Mistrovství Čech v kategorii Physique a je velkou motivací pro další sportovce. Navíc má svůj vlastní kanál na YouTube, kde kromě cvičení mluví i o jídelníčku a různých doplňcích stravy.

S Fattym prý plánují dlouhodobější spolupráci a slibují i nějaká humorná videa. „Kontrolujeme výsledky každý týden. Pas, váha a další. Radíme se o tom, čemu nerozumí a co mu nejde.“

Z Fattyho kulturista asi nikdy nebude, ale o to mu ani nejde. Aktuálně shazuje kilo a půl týdně, což je vzhledem k jeho váze ideální poměr k tomu, aby nedošlo k jo-jo efektu. Fatty chtěl hubnout ze zdravotních důvodů a byl nejvyšší čas s cvičením začít.

Po roce by jeho váha měla spadnout zhruba na 120 kilo a Fatty bude určitě chtít hubnout dál. Akorát si místo Fatty brzy začne říkat „Skinny“.

Fatty na sobě maká i doma a pokud máte problémy s obezitou a stydíte se chodit do fitka, můžete se inspirovat. Aleš nechává slavného tlouštíka cvičit s jednoručními činkami a dál dělá Fatty cviky, při kterých využívá váhu vlastního těla. To dělá dvakrát týdně. Čtyřikrát do týdne pak dělá 30–60 minut libovolného kardia – chůze, běh nebo zkrátka jakýkoliv jiný sport, který ho baví.

Související články

Další články