Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Díky nezvyklým šatům si pro sebe ukradla pozornost! Brněnská zpravodajka Nela Slováková šlapala na paty velkým hvězdám

Boudoir boutique Praha poskytl šaty pro Nelu Slovákovou.
+ Dalších 12 fotografií
Brněnská zpravodajka Nela Slováková slibovala, že na tradiční Moët party si vezme opravdu pěkné šaty. A slib splnila. Moc jí to slušelo a šlapala na paty velkým hvězdám.

V noci ze soboty na neděli se v Karlových Varech koná tradiční Moët párty. Po pátečním decentním programu na červeném koberci je to první příležitost trochu si vyhodit z kopýtka.

Brněnská zpravodajka Nela Slováková slibovala, že na párty ohromí krásnými šaty. A povedlo se jí to. Boudoir boutique Praha pro ni ušil šaty, díky kterým mohla konkurovat i Daniele Peštové nebo Zuzaně Stivínové.

„Ty šaty, které měla Nela Slováková, může mít každý. Nejsou ani moc drahé. Kolem 10 000 korun je jejich cena. Počkejte, jsou přesně za 8500 Kč. Jak říkám, jsou zcela běžné a může je mít každá žena, která o ně projeví zájem,“ uvedla pro eXtra.cz manažerka Boudoir Prague Jitka Trachtová.

Na Moët party se parádně bavila také Dagmar Havlová a nebo modelka Karolína Kurková. Pořadatelé si jistě oddychli, že se na večírku nestal žádný velký trapas a celebrity si své divoké chutě schovaly až na hotel.

DALŠÍ ČLÁNKY O DĚNÍ V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články