Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Digi z Ulice Míša Maurerová ukazuje pupík po porodu: Kvůli dětem si sáhla na dno

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Matka rodu
Herečka Míša Maurerová (39), která je známá především díky roli kadeřnice Digi v nekonečném seriálu Ulice, si momentálně užívá mateřské povinnosti s tříměsíční dcerkou Emmou. Devětatřicetiletá herečka teď ukazuje pupík po porodu, v minulosti jí však mnohdy do smíchu nebylo.

Michaela Maurerová si přála velkou rodinu už od svých patnácti. To se jí však dlouho nedařilo. Se svým prvním manželem, podnikatelem Milanem Kožíškem, se od jejích pětadvaceti let snažili o miminko, ale nešlo to. Nakonec podřídila touze po dítěti naprosto vše – i svoji kariéru. I když byli oba partneři zdraví, pět let se jim zplodit potomka nepodařilo.

To se samozřejmě podepsalo i na kvalitě jejich vztahu a oba si sáhli na dno. Nakonec se pár rozhodl pro umělé oplodnění. Jak Míša přiznala ve své třinácté komnatě na ČT1, musela si celý měsíc každý den píchat do břicha injekce a ani odběr vajíček nebyl nic příjemného. Oplodnění se napodruhé povedlo a herečku zachvátily obrovské pocity štěstí, ale zároveň strach z rizik. Nakonec se narodila zdravá dvojčátka Madlenka a Josef.

S otcem dětí Míša už nežije a je šťastná po boku přítele, kterého dva roky úspěšně tajila. Jak je vidět, herečka teď prožívá nejšťastnější období svého života a kromě štíhlé poporodní postavy je inspirací i pro mnoho žen, které se také neúspěšně snaží otěhotnět. Naděje na velkou rodinu neumírá nikdy!

Související články

Další články