Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dietní triky slavných krásek! Úžasné fotky toho, jak se udržují štíhlé!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Jak zhubnout
Vítejte ve světě krásných těl! Leden je ve znamení předsevzetí, diet a cvičení. Tři slavné krásky - Naomi Campbell (48), Beyoncé (37) a Reneé Zellweger (49) - prozradily, co funguje právě na ně! Každá z nich má jiný typ postavy a také důvod, proč chce nebo musí být šik! Mrkněte na to, jak jim to vážně sekne!

Co na to Bridget?

„Zónová dieta je skvělá, ale abych zhubla, musím být hlavně psychicky v pohodě,“ říká Renée Zellweger Tento typ diety vymyslel v 80. letech 20. století americký lékař Barry Spars. Omezíte příjem sacharidů z 55 % na 40 %. Celkový poměr přijímaných potravin by měl být 30 % tuků, 30 % bílkovin a zbytek tvoří sacharidy. Tento poměr by měl být zachován i v každém jediném jídle, které si dáte. Dalším důležitým prvkem je vyřadit potraviny jako klasické bílé pečivo, těstoviny, bílá rýže, cukr a zapomeňte i na med. Dopřávat byste si naopak měla hodně bílkovin, a to v podobě mořských řas, vajec a ryb. Dodržování pitného režimu je samozřejmostí.

Šušká se, že slavná Bridget Jones také nedá dopustit na kofein. Ten zrychluje metabolismus a údajně zasytí prázdný žaludek. Právě to se ale odborníkům nepozdává, jelikož káva výrazně dehydratuje.

Ovocná Naomi

Slavná britská supermodelka Naomi Campbell vypadá na svůj věk stále skvěle. Tajemství její štíhlé postavy je v ovoci. Uvedla, že týden před módní přehlídkou oblíbené značky Versace pila jen džus připravený z mrkve, ananasu a zázvoru. Naomi také praktikuje oblíbenou detoxikační kúru, která se těší popularitě hlavně právě mezi hollywoodskými hvězdami. Ta se zakládá na „koktejlu“ z javorového sirupu, cayenského pepře a citronové šťávy s vodou.

I u Naomi jsou ale pochyby. Její dieta byla označena za jednu z nejnebezpečnějších, a to z důvodu totální absence jiných důležitých vitaminů a minerálů.

Bezmasá Beyoncé

„Naše nejoblíbenější jídla byla smažené kuře, burgery, tacos, sendviče a grilovaná žebra. Nedocházelo mi, že takto sabotuji mé zdraví,“ uvedla sexy diva stravovací návyky její rodiny. I slavná zpěvačka se potýkala s jo-jo efektem, a tak přišla na řadu dieta a inovace v jídelníčku. „Koktejl“ ze směsi javorového sirupu, cayenského pepře a vody s citronem Beyoncé vyzkoušela také. Avšak po drastickém odříkání přešla na milosrdnější způsob. Její pravou rukou v tomto ohledu je nutriční specialista Marc Borge, který je známým propagátorem veganské výzvy, která trvá 22 dní. Ta zakazuje konzumaci masa, vajec, mléčných výrobků, alkoholu a průmyslově zpracovaných potravin.

Dieta na tento způsob má jednoduchou filozofii: jíst zdravě, zapojit pohyb a nestresovat se. Dále se doporučuje jíst jen do 80 % sytosti.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE, JAK SKVĚLE TYHLE KRÁSKY VYPADAJÍ A ČÍM SE CHLUBÍ NA INSTAGRAMU!

Související články

Další články