Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dieta podle Angeliny Jolie? Lidé už se nediví, že je kostra potažená kůží

Angelina Jolie myslí na sebe, ale měla by i na druhé.
+ Dalších 62 fotografií
Hollywoodská herečka Angelina Jolie (42) se snaží dělat co nejvíce věcí, které prospějí nejenom její rodině, ale i dětem, které neměly v životě příliš štěstí. To je všechno moc hezké, ale herečka už delší dobu zapomíná sama na sebe. I její údajná dieta v některých zanechává rozpačité pocity. Co si o ní myslíte vy?

Angelina Jolie, která je zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, navštívila ústředí Severoatlantické aliance v Bruselu. S generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem hovořila mimo jiné o tom, jak zabránit sexuálnímu násilí na ženách ve válečných zónách.

Tohle všechno je moc hezké a herečku to samozřejmě šlechtí, ale měla by především myslet na své zdraví. Už delší dobu se spekuluje o tom, jestli oblíbená herečka opět netrpí anorexií. Její tělíčko je hodně pohublé a všude jí lezou kosti.

Pravdou je, že zvládat popularitu a zájem nejenom médií, do toho se starat o šest dětí, rozvádět se a ještě konat dobro je pěkný záhul, ale kráska by si měla najít čas i sama pro sebe. Téměř pokaždé, když se ukáže na veřejnosti, vypadá unaveně a velmi pohuble.

Kdysi byla hitem internetu dieta, podle které se údajně stravuje sama hollywoodská star. Dieta Angeliny Jolie je založena na pěti malinkých porcích denně, kde jsou omezeny sacharidy a kde je na druhou stranu dostatek bílkovin. Dále je nutné vypít alespoň 2 litry vody. Důležitý je i dostatečný pohyb.

Jenomže Angelina je neustále zaneprázdněná a vydává mnohem více energie, než přijme. To se ale pak nelze divit, že je až nezdravě hubená.

Mohlo by vás zajímat

Další články