Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

DiCapriova cesta za slávou: Od frajírka v Titanicu až po sebejistého Vlka z Wall Street

Leo se mění k nepoznání.
+ Dalších 17 fotografií
Leonardo DiCaprio (43) je dnes snem mnoha dívek. Jak by také mohl chodit s tolika mladičkými modelkami hned za sebou? Leo zkrátka má něco do sebe, avšak nebylo tomu tak vždy. Vsadíme se, že jako o Jacka z Titanicu byste o něj nezavadila pohledem. Každý se ale nějak vyvíjel. Jak šel čas s jedním z nejtalentovanějších herců současnosti?

Svým fenomenálním výkonem uchvátil Leonardo DiCaprio veřejnost jako Vlk z Wall Street nebo Revenant, za kterého konečně dostal vytouženého Oscara. Nebylo hereckého kolegy, který by mu to nepřál.

DiCaprio si podle všech zasloužil Oscara už léta, ale štěstí se na něj usmálo teprve v roce 2016, kdy si za ztvárnění lovce a trappera vysloužil sošku za nejlepší mužský herecký výkon. Za Vlka z Wall street sice Oscara nedostal, ale všichni si mysleli, že ho dostat měl. Fenomenální Martin Scorsese si ho do role mafiánského obchodníka Jordana Belforta sám vybral

Výrazných rolí má za sebou více než dost, ale do smrti bude jistě vděčný příležitosti, kterou dostal v roce 1997 ve filmu Titanic. Chybělo málo a v trháku Jamese Camerona by hrál hlavní roli Matthew McConaughey.

Chudého mladíka Jacka Leo zahrál tehdy tak přesvědčivě, že už na tento velkofilm nikdo nikdy nezapomene. Však si také některé ženy pouštějí ledovcovou romanci pořád dokola. To jistě platí i o jiných snímcích, kde tento charismatický herec ztvárnil převážně role hlavní.

Ve filmu Chyť mě, když to dokážeš zase geniálně zahrál podvodníka Franka W. Abagnala, který byl noční můrou pro FBI. Ta po něm pátrala ve více jak třiceti státech. Postava vykutáleného zlodějíčka mu neskutečně seděla. Však byl také pod vedením zkušeného Stevena Spielberga.

Během jeho vývoje si lze všimnout, že čím je Leo starší, tím je hezčí. Posuďte ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články