Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Diblík Evík ze Slunce, seno slaví životní jubileum. Kus života strávila v sektě!

Lidé mají herečku stále zafixovanou jako Evíka. Ale o jejím životě
máloco vědí.
+ Další fotografie
Kdo by neznal ztřeštěného Evíka, sekretářku předsedy družstva v Hošticích. Nezapomenutelnou roli už Jaroslavě Kretschmerové nikdo neodpáře, navždy to bude ta kudrnatá bláznivka. Ale málokdo ví, čím vším si v soukromém životě prošla.

Když se řekne jméno Jaroslava Kretschmerová (60), tak drtivá většina z nás si hned vybaví bláznivého Evíka, který je zamilovaný do živočicháře Bédy. A zrovna Jarka dnes slaví životní jubileum, 60. narozeniny. Ale nikdo jí neřekne jinak než jako právě její nejslavnější postavě. Herečce to nevadí.

„Je to milé, když mě lidé oslovují Evíku. Jsem ráda, že je ta trilogie stále oblíbená,“ směje se Jarka.

Ale málokdo ví, že několik let měla patřit do sekty podobné jehovistům. Proto se tak najednou stáhla z veřejného života a nikde nebyla vidět. Chtěla se věnovat jen přesvědčení, které uznávala.

Jenže nakonec zvítězila láska k divadlu a opět se do českého šoubyznysu vrátila. A vysmátější k tomu. Dokonce jí ani nevadí, že se nikdy nevdala a neměla děti, prý práce ji naplňuje ze všeho nejvíc.

Kdo by ale čekal bouřlivou oslavu jubilea, tak by se mýlil. Herečka si chce připít jen s nejbližšími a věk dál neřešit.

Jarko, i naše redakce eXtra.cz se přidává ke gratulacím a hlavně, ať máte radost ze života (i bez sekty).

Mohlo by vás zajímat

Další články