Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dianě Mórové odzvonilo: Porotcovské křeslo v Talentu převezme Jiřina Bohdalová

+ Dalších 7 fotografií
Kdepak klasické složení poroty Jaro Slávik (45), Jakub Prachař (36), Diana Mórová (49) a Marta Jandová (45), tentokrát nahradí Dianu Mórovou královna českého humoru, legendární Jiřina Bohdalová (88). Ta při svém příchodu roztančí nejen své kolegy, ale i publikum.

Členové poroty show Česko Slovensko má talent 2019 se potýkali s nepříjemnou záležitostí. Dianě Mórové se v diáři čirou náhodou sešly dvě pracovní povinnosti najednou, a tak musela dát jedné přednost. Do porotcovského křesla tedy nemohla usednout, Jakub Prachař ale přispěchal s řešením.

Byl to právě on, kdo jako záskok do poroty sehnal velkou legendu českého filmu Jiřinu Bohdalovou. Ta už svým příchodem rozjásala nejen své kolegy, ale i publikum, od kterého se dočkala obrovského potlesku.

Stejně jako příchody ostatních porotců, i ten Jiřinin doprovázela hudba. Ačkoliv za dva roky bude Bohdalové 90 let, je stále ve formě a u stolu předvede malý taneček, který roztančí i Martu Jandovou a část publika. Co myslíte, dočkáme se v dílu s hereckou legendou i zlatého bzučáku?

Mohlo by vás zajímat

Další články