Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Diana Kobzanová vyvrací fámy: Pochlubila se miminkem a promluvila o předčasném porodu

Kobzanová s partnerem Frolíkem.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Porod

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová (41) na začátku března porodila holčičku, které dali s partnerem, hokejovým útočníkem Michaelem Frolíkem (35), jméno Nelly. Zcela poprvé dcerku také ukázala na Instagramu a promluvila o předčasném porodu.

Modelka Diana Kobzanová prožívá radostné chvíle. S partnerem, hokejovým útočníkem Michaelem Frolíkem, se jim 9. března narodila třetí holčička, která dostala jméno Nelly.

Pyšná maminka ji až nyní zcela poprvé ukázala na Instagramu. Zároveň přiznala, že se dcerka narodila předčasně, a její partner tak u porodu nestihl být.

Předčasný porod

„Protože se šíří zbytečný drby... Narodila se trošku dřív, na Floridě. Aby bylo jasno, manžel by u plánovaného porodu byl, bohužel to díky předčasnému neplánovanému porodu nestihl. Froldovi jsem řekla, ať v této nejdůležitější části sezony zůstane s týmem a pomůže k nejlepšímu výsledku v Play-offs. Tatínka si užijeme, až splní klubové povinnosti,“ napsala Kobzanová a uvedla tak vše na pravou míru.

S Frolíkem má Kobzanová ještě dvě další dcery. Ella se narodila v prosinci 2014 a Lily v dubnu 2018. Jak napsal web iDnes, Diana s manželem od července minulého roku žije v České republice, ale dům mají i na Floridě.

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala Miss České republiky. V roce 2003 se ale svlékla pro pornografický časopis Leo, což ji stálo titul. V roce 2006 a 2007 se podílela jako moderátorka reality show VyVolení.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy