Diana Kobzanová je dvojnásobná maminka. A už podruhé se jí podařilo s Michalem Frolíkem zplodit holčičku. Starší Ella má doma maličkou sestřičku s krásným jménem Lily. Bývalá modelka a moderátorka rozhodně nežije životem na sociálních sítích.

Své soukromí si vesměs hlídá, ale po narození druhé dcery se rozhodla, že se podělí se svými fanoušky o svůj rodinný život na Floridě. A jak jde vidět z jejích příspěvků, starost o dvě malé děti je pořádná makačka, ale Diana to evidentně bere s humorem. Co jí také zbývá, že?

„Převlékám Lily, převlékám Ellu, ta řve, že chce na sebe něco jiného. Pak zase řve, že má pořád hlad. Pak řve Lily, ta nemá hlad, ale smrdí na celý barák. Já jsem samozřejmě ještě v noční košili. Pak letím nakopat Ellu zpátky do auta. Ta zase řve, že chce jiné boty. Aha, zapomněla jsem přebalit Lily. S hovnem přes celé město nepojedeme, to je jasné,“ vtipně popisuje Diana své každodenní ráno na Instagramu.

K humornému postu ještě přidala fotku rozkošné spící Lily a my musíme uznat, že malinká je celý tatínek. Až bude trošku větší, tak uvidíme, co všechno zdědila po své krásné mamince.