Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová se ostře zastala Marka Ztraceného: Slova o klouzání po výkalech

Diana Kobzanová se ostře zastala Marka Ztraceného: Slova o klouzání po výkalech
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Drsný vzkaz

Bývalá misska Diana Kobzanová (39) se toho prostě nebojí a rozhodně se nijak nežinýruje říci pěkně od plic, že se jí něco nelíbí. Tentokrát se pořádně opřela do všech hledačů nekorektních a sexistických narážek v textech písní a zastala se Slavíka Marka Ztraceného (36).


Letošní absolutní Slavík Marek Ztracený čelí nepříjemným obviněním, že je sexuální predátor, a to kvůli šest let staré písni, ve které se slečně dobývá do kalhotek, i když ta zrovna nemá chuť na postelové hrátky. Ano, text je to možná poněkud kontroverzní, ale nejedná se o žádnou hitovku, která by pravidelně zněla v rádiích. Kauza, která kolem inkriminované písně vznikla, už byla příliš i na bývalou modelku Dianu Kobzanovou. Ta se rozhodla zpěváka zastat a do svých instastories napsala drsné vyjádření.

„Já nesledovala Slavíky. Ne proto, že bych měla nějaký problém, ale čistě proto, že už asi 100 let poslouchám pořád dokola disco&soul 60.&70. léta,“ uvedla hned na začátku Diana, kterou celá anketa Slavík zaujala až podle mediálních výstupů. „K výsledkům nemám nic. Co mi ale přijde fakt ujetý, je dělat vědu z písničky, nota bene, když vznikla před xy lety,“ pokračovala a pak ještě přiostřila: „To se teď budeme takhle úchylně šťourat v každým hovnu, abychom se měli na čem klouzat?! Nemáme žádný lepší starosti?“

Miss České republiky 2001 sice přiznala, že Marek Ztracený nepatří zrovna k jejím nejposlouchanějším interpretům, přesto si tento veřejný lynč nezaslouží ani on, ani jeho rodina. „Já než abych se zaobírala tím, co kdy kdo složil, radši věnuju čas tomu, jestli mají děti hotový všechny úkoly do školy,“ dodala hubatá blondýna na konec příspěvku.

Diana Kobzanová je už roky šťastná po boku hokejisty Michaela Frolíka (33) s nímž vychovává dcerky Ellu (6) a Lily (3).


Související články

Další články