Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová provokuje vykozenou fotkou! Takhle vystavuje svoje SILIKONY!

Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
Bývalá modelka Diana Kobzanová se nikdy nahoty nebála. A tak nikoho zřejmě nepřekvapí, že si na dovolené v teple nedělá moc velkou hlavu z toho, co fotí a jak to fotí.

Maminka a žena v domácnosti na plný úvazek Diana Kobzanová si momentálně naplno užívá rodinnou dovolenou v teple u moře. Pro jejího partnera, hokejistu Michaela Frolíka hokejová sezona už skončila, a tak konečně mohl někam vyrazit se svojí rodinkou.

Bývalá moderátorka si celé dny užívá především na pláži a nebo u bazénu. Při jednom z pořizování sexy selfíček z dovolené se ale do snímku někdo vkradl… Kdo asi?

"Když se vám na selfie z ničeho nic vynoří dítě. Neměla to být kozí selfie, bud měla na Insta hlavu useklou Ella, nebo já. Zvolila jsem radši sebe...," komentuje legrační fotku Diana.

Tak uvidíme, kolik takových snímku ještě na jejích sociálních sítích uvidíme. Velkým překvapením pro mnoho fanoušků je i fakt, že Diana nechodí po pláži pouze v bikinách (které si může dovolit jako málokterá žena!), ale také v jednodílných a tak trochu asexuálních pruhovaných plavkách. Vidí na sobě snad nějaké nedokonalosti? A nebo si zkrátka ten den chtěla dát hamburger s velkýma hranolkama... vždyť jsme jen lidi, že jo!

Související články

Další články