Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Diana Kobzanová předvedla luxusní postavu a pochlubila se krásnou rodinou. Frolík mohl na manželce oči nechat

Dianě Kobzanové fandil její partner a dcery.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
Postava

Diana Kobzanová byla jednou z hlavních hvězd večera. A není se čemu divit. Dvaačtyřicetiletá modelka se totiž prošla po mole v Národním muzeu v průhledných šatech od návrháře Osmany Laffity a všem přítomným dala na odiv svou perfektní postavu, jak zachytila i přítomná redakce eXtra.cz. 

Jen těžko by někdo poznal, že má za sebou už tři porody. Diana Kobzanová, manželka hokejisty Michaela Frolíka, byla hvězdou módní přehlídky Osmany Laffity, která se uskutečnila v nádherných prostorách Národního muzea.

Osmany jí svěřil hned dvě módní kreace, které přítomným divákům, mezi nimiž nechyběla ani redakce eXtra.cz, předvedla. Jeden z modelů představoval delší průsvitné šaty s našitými kamínky, pod nimiž měla Kobzanová jen tělové bodýčko. Všem tak vytřela zrak svou perfektní postavou, která jen těžko nese stopy po třech porodech.

Podpora od rodiny

Druhý model byl celočerný a Kobzanová v něm odhalila své dlouhé a štíhlé nohy. Za takovou postavu by se nemusela stydět ani kdejaká dvacítka.

V hledišti jí navíc, jako správný a podporující manžel, držel pěsti hokejista Michael Frolík se dvěma staršími dcerami Ellou a Lilly. Nejmladší Nelly se páru narodila v březnu 2023, jak psal tehdy iDnes.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy