Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová porodila: Má druhou holčičku! Vybrala nádherné jméno

Kobzanová je dvojnásobnou matkou.
+ Dalších 9 fotografií
Druhé těhotenství se povedlo Dianě Kobzanové (36) tutlat téměř až do porodu. Teprve v polovině dubna prozradila, že je v jiném stavu. V úterý modelka na americké Floridě porodila dceru. Malá Ella (3) tak k sobě bude mít sestřičku!

Diana Kobzanová přivedla na svět druhou holčičku! Radostnou novinu oznámil její partner Michael Frolík.

Rodila na americké Floridě a i s dcerou jsou pořádku. Dvojnásobní rodičové vybrali opravdu krásné jméno, dívenka se jmenuje Lily.

Že Kobzanová čeká druhého potomka, se všichni dozvěděli až v polovině dubna. Modelka dělala tentokrát s těhotenstvím velké tajnosti.

„Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím. Není to nakažlivá choroba, takže se ohlašovat nemusí, ale Frolda letos chtěl moc jet na nároďák. Nakonec se ale rozhodl, že nechce odjíždět od malinkého mimina a dá přednost rodině, proto je myslím fér, abyste to od nás věděli dřív, než z médií,“ napsala tehdy na Instagram a připojila fotky těhotenského bříška.

Mohlo by vás zajímat

Další články