Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová oznámila druhé těhotenství! Tutlala ho pomalu do porodu

Diana Kobzanová je podruhé těhotná.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Modelka Diana Kobzanová (36) oznámila na svém Instagramu, že čeká druhé dítě. Hokejista Michael Frolík (30) musí být v sedmém nebi, že k jejich dceři Elle (3) přibude nový přírůstek. Modelce se těhotenství vzhledem k velikosti bříška podařilo tajit poměrně dlouho. Déle už by to Diana rozhodně skrývat nemohla. Je totiž v 38. týdnu.

Velké překvapení si přichystala modelka Diana Kobzanová, která na svém Instagramu práskla, že je podruhé těhotná. Spolu s partnerem už vychovávají dceru Ellu a nyní jim přibude další potomek. S prozrazením těhotenství modelka otálela dost dlouho, takže zda se někdy chystá prozradit pohlaví miminka, je ve hvězdách.

„Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím. Není to nakažlivá choroba, takže se ohlašovat nemusí, ale Frolda letos chtěl moc jet na nároďák. Nakonec se ale rozhodl, že nechce odjíždět od malinkého mimina a dá přednost rodině, proto je myslím fér, abyste to od nás věděli dřív, než z médií,“ píše modelka na svém Instagramu.

Diana stále žije s hokejistou Michaelem Frolíkem v nekonečně chladném kanadském Calgary, kde se budou společně s malou Ellou a pejskem Bibi připravovat na příchod nového člena rodiny.

Související články

Další články