Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová omylem prozradila pohlaví miminka: Co to bude?

Diana Kobzanová prozradila pohlaví miminka.
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Diana Kobzanová (36) oznámila na svém Instagramu, že čeká druhé dítě. Bylo opravdu překvapivé, že se svěřila na sociálních sítích, které příliš nemusí. Tentokrát udělala výjimku. Dcera Ella (3) tak za chvíli bude mít sourozence. Bývalá modelka navíc omylem na Instagramu prozradila pohlaví svého druhého dítěte. Co to bude?

Velké překvapení si přichystala modelka Diana Kobzanová, která na svém Instagramu práskla, že je podruhé těhotná. Spolu s partnerem už vychovávají dceru Ellu a nyní jim přibude další potomek.

Moderátorka Diana Kobzanová nepatří mezi známe ženy, které svůj každodenní život servírují lidem na Instagramu. Už hodně dlouho si své soukromí bedlivě střeží. Tentokrát ale udělala výjimku. Na svých sociálních sítích se pochlubila fanouškům radostnou novinou, kterou rozhodně nečekali.

Hned pár hodin na to prozradila omylem pohlaví svého druhého dítěte. „Ella se těší, že bude mít baby sister." řekla na online streamu a svěřila se s tím, že do porodu jí zbývají pouhé dva týdny.

Diana stále žije s hokejistou Michaelem Frolíkem v nekonečně chladném kanadském Calgary, kde se budou společně s malou Ellou a pejskem Bibi připravovat na příchod nového člena rodiny.

Související články

Další články