Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová a její kanadský sen. Je tohle její happy end?!

Rodinka v Calgary se vážně nenudí…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Diana Kobzanová zažívá svůj kanadský sen, jasně, známý je spíš ten americký. Jenomže každá mince má dvě strany a Diana z toho začíná být hotová...

V rodině Diany Kobzanové (34) je snad každý den veselo! V kanadském Calgary, kde Diana žije s partnerem Michaelem Frolíkem (28) a jejich dcerkou Ellou (1,5), se stále něco děje.

V minulosti byla Diana Kanadou naprosto znuděná a pořád si stěžovala, co tam sakra bude celé dny dělat. Bary se tam prý zavírají už v deset večer a málokdo je odvázaný. To však bylo ještě v době, kdy malá Ella polehávala jako hodné miminko v postýlce a času bylo nazbyt.

Dnes je situace úplně jiná. Malá Ella je pěkná divoška a svou maminku nenechá jen tak si sednout a vypít si ranní kávu s mlékem. Diana se otáčí na plné obrátky!

“No a můžete tipovat, co dělám večer já… sbírám večeři po zemi, v kuchyni umyju sporák, naplním myčku, vyčistím pracovní desku v kuchyni, z jídelního korýtka udělám jídelní stůl, posbírám a uložím všechny hračky ze země, složím prádlo ze sušičky, pustím pračku, napustím Ellince vanu… to vše v čase 11 minut a nedočkavě odpočítávám minuty do 20.00, ale ještě mě čeká koupání, honička s nahatým mokrým mini člověkem po celém patře, wrestling při oblékání do pyžama, druhé kolo zápasu při čištění zubů. Ale pohádku čte tatínek, uf… původně jsem si chtěla udělat k večeři salát, ale asi to přehodnotím,” popisuje jeden ze svých slavných mateřských večerů Diana.

Tak to vidíte, milé dámy, je úplně jedno, jestli jste neznámá maminka z malé vesničky, a nebo známá modelka se slavným sportovcem v Kanadě. Dětem je to fuk a poprat se s tím musíme rozhodně každá. Ale co nás těší, je ten sarkastický humor, který Diana ráda prezentuje na svých sociálních sítích. Diano, jen tak dál!

Související články

Další články