Kolem populárního závodu Diamond Race je spousta doprovodných akcí. Už příští týden 19. června vás čeká party v Brně v klubu Sono.

Brněnský klub patří k tomu nejlepšímu, co u nás momentálně je. Otevřen byl teprve před měsícem, ale najdete v něm v podstatě vše, co si představíte v nejdivočejších snech. Pořadatelé pro tuto akci připravili program, který se jen tak nevidí. Už před klubem návštěvník uvidí vystavená auta, která se účastní letošního Diamond Race. A že jsou to parádní kousky, to snad ani není potřeba připomínat.

Uvnitř Sona pak vystoupí skupina Dizenter a proběhne finále soutěže Czech Drive Girl. Kočky, které se ucházejí o titul nejkrásnější řidičky, opravdu stojí za hřích. Hlavním hřebem večera však bude vystoupení bojovníků nazvané Bohové arény. Potvrzeni jsou například trojnásobný mistr republiky v boxu Stanislav Stárka nebo mistr Evropy v thaiboxu a mistr světa v K1 Luboš Raušer. Přitom nepůjde o žádné exhibiční masírování, ale o pravý boj o velké peníze.

Chcete být u toho? My tedy jo a už teď se těšíme na 19. června do brněnského klubu Sono! Cena lístku do publika je 350 Kč, kdo by měl zájem o VIP s rautem a konzumací drinků, připraví si 1000 Kč. To se rozhodně vyplatí!