Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Diagnóza Zeman: Lil do sebe alkohol, nemohl dýchat a pak si vzal dovolenou

Miloš Zeman pije alkohol a odchází mu zdraví.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Prezident Miloš Zeman (73) ve velkém stylu slavil své opětovné zvolení. Dalších 5 let by měl sedět na Pražském hradě. Slavil opravdu tak mocně, až si z toho vzal dovolenou.

Ta fotka obletěla celou Českou republiku. Miloš Zeman (73) sedí vedle Milana Chovance a sleduje, jak znovu vítězí v prezidentské volbě V ruce drží cigáro a před sebou má skleničku s alkoholem Prostě obrázek, který tak dobře známe.

Pak následoval vítězný projev, kdy se Zeman zadýchával, lapal po dechu a bylo vidět, že mu jakákoliv fyzická aktivita činí nemalé potíže.

Došlo tak na hlasy některých politických komentátorů, kteří tvrdili, že dalších 5 let bude Zeman vystupovat na veřejnosti minimálně. Že se stáhne do útrob Hradu a občas ústy svého mluvčího Jiřího Ovčáčka vydá nějaké to prohlášení.

Od soboty, kdy Zeman vyhrál, se na veřejnosti neukázal. Novinář Jaroslav Kmenta na svém Twitteru uvedl, že Zeman měl zdravotní problémy.

"Mé zdroje říkají, že MZ měl včera jistý zdravotní problém. A to fakt velmi akutní... přímo ve voze... Víc bych to nerozebíral," uvedl na Twitteru Kmenta.

Spekulace o kolapsu pak musel odrážet Ovčáček. "Už ve vítěznou sobotu jsem na dotazy novinářům řekl, že až do středy bude pan prezident zaslouženě odpočívat v Lánech. Nenávistný póvl a hnůj přesto nadále šíří nenávistné spekulace o zdraví pana prezidenta. To je ta jejich noblesa. A co teprve až se dozví, že celý příští týden bude mít pan prezident dovolenou. A Ovčáček také," uvedl hradní mluvčí.

Co to znamená? Příští měsíce ukážou, zda máme prezidenta, který aktivně vystupuje, nebo starého nemocného muže, který dožívá uprostřed Hradu obklopen družinou věrných.

Související články

Další články