Vysněný iPhone jí způsobil doživotní následky. Teď je pro ni spíše noční můrou než radostí.

Jednu noc se holčičce z hrabství Hertfordshire v Anglii stalo něco, na co už nikdy nezapomene. Její telefon jí způsobil obrovskou popáleninu na stehně. Za všechno mohl nevinně vypadající třpytivý plastový kryt, který si Olivia pořídila, aby její iPhone vypadal hezky.

Během noci, kdy nic netušící Olivia spala, se z plastového krytu začala uvolňovat nebezpečná toxická látka. Ta nohu dívenky ošklivě poranila. Přesto, že měla od maminky zakázáno s telefonem spát, neuposlechla a usnula s ním.

Olivii uprostřed spánku probudila silná neutichající bolest. Vstala a šla za maminkou, že ji pálí stehno. Ta ji ale v rozespalosti poslala zpátky do postele.

Ráno však nevěřila vlastním očím! Stehno její dcery bylo ošklivě popáleno. Maminka na nic nečekala a okamžitě vyrazila s Olivií do nemocnice.

Tam ji čekal další šok. Podle lékařů šlo Olivii o život. Maminka Karly byla na omdlení. Její holčička bude mít do konce života na stehně jizvu ve tvaru telefonu.

Později k celému šokujícímu případu maminka Karly Retters řekla: „Nikde u krytu nebylo žádné varování o tom, že obsahuje nebezpečné látky a může způsobit popáleniny. Nechci si ani domýšlet, co by se stalo, kdyby v tu noc měla Olivia telefon u obličeje. Ani by vás nenapadlo, že obyčejný plastový kryt dokáže popálit kůži.“

Maminka se proto urychleně obrátila na firmu New Look, která kryty vyrábí. Celá věc je nyní předmětem vyšetřování a zbylé plastové kryty byly staženy z obchodů. Firma se zaručila, že udělá všechno pro to, aby těmto věcem v budoucnu předešla.

Chudince Olivii ale bude tento otřesný zážitek už navždy připomínat obrovská jizva.