Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Devatenáctiletý Patrik slavil s kamarády a záhadně zmizel: O víkendu ho našli mrtvého

Devatenáctiletý Patrik slavil s kamarády a záhadně zmizel: O víkendu ho našli mrtvého
Zdroj: archiv pohřešovaného
+ Dalších 6 fotografií
neštěstí
V pátek šel slavit s kamarády a v noci záhadně zmizel. Když nepřišel domů, sestra 19letého Patrika ze Zlínska zalarmovala policisty. Intenzivní pátrání bohužel skončilo tragicky. Mladíka o víkendu našli bez známek života!

Patrik se bavil v obci Lipina u Valašských Klobouků, tam ho také kamarádi přibližně o půlnoci viděli naposledy. Měl jít domů, tam už ale nikdy nedorazil. Pravděpodobně už se nikdy nezjistí, kam přesně vedly jeho kroky...

Teprve 19letý mladík z Valašských Klobouků byl venku bez mobilu. Když nedorazil ani během soboty, vystrašená sestra, s níž bydlel, informovala o jeho zmizení policii. O pomoc žádala i veřejnost na Facebooku. Do pátrání se zapojil i policejní vrtulník a členové dobrovolnického spolku Rescue SAR Morava, kteří si výzvy na sociální síti všimli. Patrika hledali i jeho kamarádi.

Prohledávali les, vodní toky i chatovou oblast, kde se ptali starousedlíků, jestli Patrika neviděli. Podle portálu blesk.cz byl ještě ve čtyři ráno v baru Amerika v Kloboukách.

Nezemřel násilně

Pátrání skončilo tragicky, Patrika v neděli našli mrtvého. „Mladík byl nalezen, bohužel bez známek života, pár kilometrů od místa, kde byl viděn naposledy. Příčina úmrtí je předmětem dalšího šetření, nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela nějaká další osoba. Příčinu úmrtí pomůže objasnit nařízená soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Nešťastnou zprávu oznámila na Faceboku i mladíka příbuzná Nikola. „Píšu to opravdu s těžkým srdcem. Ale aby se už nesdílel příspěvek o pátrání a další historky. Náš milovaný Páťa nás bohužel opustil. Prosím, nechci se zatím vyjadřovat. Byl pro mě jako můj syn. Prosím zapalte za toho našeho skvělého a hodného kluka svíčku. Strašně to bolí. A Paťulko, měj se tam nahoře krásně, dívej se na nás svrchu a hlídej nás. Milovala jsem tě, miluji tě a milovat budu,“ napsala zdrcená žena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy