Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Devatenáctiletého Patrika našli mrtvého: Byl to kluk s velikým srdcem, pláčou kamarádi

Devatenáctiletého Patrika našli mrtvého: Byl to kluk s velikým srdcem, pláčou kamarádi
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
tragédie
V pátek šel slavit s kamarády a v noci záhadně zmizel. Po devatenáctiletém Patrikovi následně intenzivně pátrala policie, pátrání ale mělo smutný konec a mladík byl nalezen mrtvý. Jeho kamarádi ho nyní na sociálních sítích oplakávají a nemůžou uvěřit, že už s nimi na světě není.

Patrik se bavil v obci Lipina u Valašských Klobouků, kde ho také kamarádi přibližně o půlnoci viděli naposledy. Měl jít domů, tam už ale nikdy nedorazil. Jeho sestra, u které bydlel, zalarmovala policii. Po Patrikovi pátrali také jeho kamarádi a dobrovolníci ze spolku Rescue SAR Morava.

Pátrání mělo smutný konec, policie v neděli oznámila, že mladík byl nalezen mrtvý. „Mladík byl nalezen, bohužel bez známek života, pár kilometrů od místa, kde byl viděn naposledy. Příčina úmrtí je předmětem dalšího šetření, nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti muže podílela nějaká další osoba. Příčinu úmrtí pomůže objasnit nařízená soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Smutnou informaci o Patrikově smrti na Facebooku sdílela i jeho sestra Nikol. Pod jejím příspěvkem se její blízcí a lidé z Patrikova okolí sešli, aby vyjádřili svou soustrast a aby o zesnulém mladíkovi napsali pár pěkných slov.

Hodný kluk se srdcem na správném místě

Nad ztrátou mladičkého Patrika truchlí desítky lidí. „Páťa byl neskutečně hodný kluk se srdcem na správném místě, byl to strašně dobrý kamarád. Měla jsem ho moc ráda,“ napsala na sociální síť mladíkova kamarádka Denisa. „Byl to hodný kluk, můj spolužák, ať mu dá pán bůh lehkou zem, nemůžu tomu uvěřit, že tu nejsi,“ napsala Simona.

K tragické události se vyjádřila i Patrikova přítelkyně Kateřina. „Byl to kluk s velikým srdcem a rozdával všude kolem sebe tolik radosti, energie, lásku a i v těžkých situacích uměl být stále pozitivní a vždy řešil věci v klidu a tohle jsem na něm hodně obdivovala,“ napsala zdrcená dívka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy