Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Devatenáctiletá kráska zemřela na maturitním plese, zřejmě se předávkovala extází! Známe podrobnosti!

vlková
Zdroj: Facebook

Tak to je rozhodně zkouška dospělosti dotažená až na úplný vrchol! Devatenáctiletá Bára včera ve vinohradském Radiopaláci slavila svůj brzký vstup mezi dospělé, ale k maturitě už dojít nestihne. Zemřela přímo na místě po čtyřiceti minutách oživování.

Pro maturantku Báru byla zábava na plese její poslední v životě, studentka si s sebou vzala na povzbuzení drogy, ale snědla jich víc, než dokázala zvládnout: "Volala mi přítelkyně, že její spolužačka zkolabovala na plese a že měla v pití nějaké drogy, hned jsem si pro přítelkyni přijel, tady ji nenechám," rozpovídal se pro TV Nova přítel jedné z jejích spolužaček.

Studenti našli Báru bez známek života na toaletách, ale ani okamžitý příjezd záchranné služby byl k ničemu, po 40 minutách oživování byla prohlášena za mrtvou. Jakou drogu si Bára vzala zatím nevíme, ale všechny spekulace odkazují na mezi mládeží oblíbenou extázi. V kombinaci s alkoholem a dehydratací se pak jedná o celkem rychlou jízdenku na onen svět.

Šokující byl také přístup organizátorů k celému neštěstí, kteří rozhodli dál pokračovat v zábavě, jako by se nechumelilo. Přestože přímo uprostřed veselí zemřela mladá dívka, ples měl pokračovat dál. Tomu podle serveru iDnes.cz učinil přítrž Bářin spolužák, který vyběhl na jeviště a na všechny se rozkřičel: "Vy si tady tančíte a mně tu umřela kamarádka!" Teprve poté se ředitel školy rozhodl ples ukončit.

Bářiny spolužačky jsou ze smrti své kamarádky v šoku, nikdo nečekal, že Bára vezme doslova svou předplesovou výhrůžku. Na Facebook si totiž den předtím napsala, že se "zlíská jako prase". K tomu jí měly dopomoct nejspíš i ty drogy, ale mladá dívka doplatila na svou nezkušenost.

Související články

Další články