Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dětských zrůd stále přibývá: Česká Barbie Gabriel Jiráčková promluvila o napadení v Sedlčanech

+ Dalších 9 fotografií
násilí
V Sedlčanech došlo k brutálnímu napadení chlapce na dětském hřišti. Klučina utrpěl vážné zranění v obličeji, otřes mozku a má poraněnou krajinu břišní. Další děti si násilí natáčely na mobilní telefon. První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) pochází ze Sedlčan a s krutou šikanou má sama dlouholeté zkušenosti. Útok na nebohého chlapce ji nenechal chladnou a stojí si za tím, že tak odporné činy už nesmí nikomu procházet.

Záznam bestiálního útoku na nebohého chlapce, který se odehrál na dětském hřišti v Sedlčanech, se dostal na internet i k policii. Útočník do klučiny ležícího na zemi kope, šlape mu na hlavu a opakovaně ho mlátí do břicha a do hlavy. Nesmyslnému útoku přihlížely další děti, z nichž některé si incident nahrávaly na mobilní telefon.

V Sedlčanech, kde se napadení odehrálo, vyrůstala i první česká Barbie Gabriel Jiráčková. Ta byla dlouhá léta šikanována nejen ve škole, ale i mimo ni. Útok na chlapce, který utrpěl vážná zranění, ji nenechal chladnou. „Koukám, že se tu mnoho za ta léta nezměnilo. Lidských, respektive dětských zrůd stále přibývá. Věřím, že si tu malou svini a všechny její povedené kamarádíčky karma brzy najde. Prosím vás o sdílení, nejlépe i s popiskem, tohle už přeci nesmí nikomu procházet,“ napsala kráska na svůj Facebook.

Sedlčanská policie incident řeší jako výtržnictví a vyslýchá svědky. Je možné, že čin bude překvalifikován. Video, které útok zachycuje, totiž otřáslo i samotnými kriminalisty. Podle našich informací se napadený chlapec bál útok nahlásit. Podle lidí, kteří agresora znají, nejde o první podobný incident. Prý se podobných činů dopustil už v minulosti. Děti se ho bojí a když je se svou partou, je prý velmi nebezpečný.

Mohlo by vás zajímat

Další články