Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dětský páreček Tomáš a Blanka z filmu Páni kluci: Čas se oběma hercům vryl krutě do tváře!

Zdroj: zdroj Herminapress.cz/Showpix/Filmové studio Barrandov
+ Další 3 fotografie
To je změna!
Neuvěřitelných 43 let letos v březnu uplynulo od natočení dobrodružné komedie Páni kluci. Jistě si vzpomínáte na zamilovanou dětskou dvojici, kterou tvořili rošťák Tomáš a jeho láska Blanka. Jejich představitelé Magdalena Reifová (54) a Michael Dymek (55) si po letech padli do náruče.

Láska nezbedného Tomáše a okaté Blanky platila sice jenom na filmovém plátně, přesto Magdalena Reifová a Michael Dymek vzpomínají na natáčení komedie Páni kluci s velkou radostí. Když se loni potkali na předávání cen České filmové kritiky, padli si kolem krku.

V Divadle Archa spolu prohodili několik vět a určitě přišla řeč i na film, v němž do sebe byli zamilovaní. Dymkovi bylo třináct let, když Páni kluci vznikali, Reifové dokonce ještě o rok méně. Oba se svých rolí zhostili na výbornou.

Jenže čas běží neúprosnou rychlostí a představitelé dětských rolí už si nejsou ani trochu podobní. Dymkovi už zbyl jenom šibalský úsměv, získal naopak spoustu vrásek. Ani Magda Reifová stárnutí neunikla, přibývající věk se snaží maskovat mladickým účesem. Z brunetky se už před lety stala zrzkou. A bylo to rozhodnutí, kterého rozhodně nemusí litovat.

Související články

Další články