Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dětský herec Jake Lloyd dolétal: Představitele Anakina Skywalkera potkal krutý osud

Dětský herec Jake Lloyd dolétal. Představitele Anakina Skywalkera potkal krutý osud.
Zdroj: Profimedia.cz / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
smutný osud
Dětský filmový herec Jake Lloyd (32) dolétal. Představitel mladého Anakina Skywalkera z Hvězdných válek dnes slaví dvaatřicáté narozeniny, avšak neoslaví je jako běžní smrtelníci. Již šestým rokem je v psychiatrické léčebně. Herce s velkou nadějí světové slávy potkal krutý osud. Nevyhnulo se mu ani vězení.

Herce Jakea Lloyda zná většina lidí díky jeho slavné roli Anakina Skywalkera, kterého ztvárnil ještě jako malý chlapec ve Hvězdných válkách. Ač měl kariéru skvěle odstartovanou a cestu na vrchol vyšlapanou, příležitosti nevyužil a s rychlým vzestupem padl rychle na dno.

Vězení, schizofrenie a léčení

V roce 2015 skončil za rychlou jízdu v autě bez řidičského průkazu ve vězení. Po několika měsících byl propuštěn, avšak od téhož roku u něj započala léčba na psychiatrické léčebně, kde se dnes léčí již šestým rokem.

S psychickými problémy se potýkal již od mládí, později mu byla diagnostikována schizofrenie, která se na něm začala silně projevovat. Jeho nejbližší si všímali nejen razantních změn jeho osobnosti, ale také byl postupem času sám sobě nebezpečný. Kvůli vážné psychické poruše jej bylo nutné poslat na léčení.

Kruté dětství

Bývalá dětská hvězda se s popularitou už od dětství smiřovala velmi těžko. Herec se dokonce svěřil, že i natáčení pro něj byla doslova procházka peklem, a mediální tlak velmi těžko snášel. V minulosti se v jednom z rozhovorů dokonce svěřil, že musel zvládnout denně i třeba šedesát rozhovorů.

Neměl to lehké ani mezi svými vrstevníky, děti se mu často posmívaly, a v jeho přítomnosti dělaly často zvuky "světelného meče", což je ikonická zbraň z Hvězdných válek.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy