Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dětskou hvězdu zdevastovaly drogy a alkohol: Takhle se na ní podepsal zub času!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
pád na dno
Amanda Bynes (32) začínala jako hvězda dětských filmů a během krátké doby se vyšvihla na výsluní. Šla doslova z role do role a všichni režiséři jí předpovídali slibnou budoucnost a perfektní kariéru. Jenomže jak už to u těchto hvězdiček bývá, tak i Amanda propadla drogám a alkoholu. Několikrát byla zatčena policií a hospitalizována. Jak je na tom herečka v současnosti?

Herečka Amanda Bynes měla před sebou zářivou budoucnost, ale šanci na její uskutečnění promrhala. Ještě v roce 2008 plnila přední stránky prestižních módních časopisů a šla z role do role. Objevovala se na významných akcích a byla středem pozornosti.

Jak sama říká, k alkoholu nikdy neinklinovala a nechutnal jí. “Nikdy mě moc nebavilo chodit tak často ven, to začalo, až když mi bylo asi 25 let,“ vzpomíná v rozhovoru pro časopis Paper. Ovšem k lehkých drogám, jako je marihuana, tíhla již od 16 let.

Z kopce to s herečkou začalo jít v roce 2010. “Začala jsem si drog opravdu užívat a staly se mým temným, smutným světem. Byla jsem zavřená doma a jen jsem se sjížděla, koukala na televizi a tweetovala,“ dodává.

V roce 2012 byla policií chycena, když řídila auto pod vlivem alkoholu. Další skandály se začaly jenom kupit. V roce 2013 rapidně přibrala, šokovala lidi příšernou vizáží a nechala se opět chytit policií za výtržnosti pod vlivem drog.

O Amandu přestal být zájem a její kariéra šla do kopru. Na dlouhou dobu se odmlčela a snažila se dát dohromady. V současné době o sobě tvrdí, že už je čtyři roky čistá a ráda by se vrátila zpátky k herectví.

“Chtěla bych se k filmu vrátit se stejným nadšením a nadějemi, jako když jsem byla dítětem,“ řekla smutně.

Související články

Další články