Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dětskou hvězdu Judith Barsi zastřelil otec: Její duch stále bloudí domem, v němž zemřela

Dětskou hvězdu Judith Barsi zastřelil otec: Její duch stále bloudí domem, v němž zemřela
Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
+ Dalších 6 fotografií
vražda
Jen jednou za mnoho let se najde skutečně extrémně talentovaná dětská hvězda, která dokáže vše, co po ní filmaři chtějí. Přesně takovým zázračným dítětem byla Judith Barsi, která se narodila roku 1978 a už o dva roky později se poprvé objevila v televizi. Její život ale nebyl pohádkový a bohužel ani dlouhý. V 10 letech ji zastřelil její otec alkoholik, zavraždil i její matku a později sám spáchal sebevraždu. Noví majitelé domu, v němž k těmto hrůzám došlo, si myslí, že duch malé herečky je stále přítomen.

Městská čtvť Canoga Park v Kalifornii se může zdát jako poklidné místo vhodné pro idylický rodinný život. Jiný názor má rodina Bernalových. Ta se tam před téměř 20 lety nastěhovala do nádherného domu, nikdo ovšem netušil, že krásná stavba má hrůzostrašnou minulost.

Psal se rok 1988, když v domě přišli o život tři lidé. Alkoholik a agresor Jozsef Barsi zastřelil svou manželku a dceru, tehdy velmi známou dětskou herečku Judith Barsi. Malá hvězda mnoha filmů, například i jednoho z pokračování legendárních Čelistí, má domem dodnes bloudit.

Bernalovi netušili, co se v domě stalo, dozvěděli se to až poté, co po sérii podivných událostí začali informace sami dohledávat. Se svými zážitky z vražedného domu se svěřili v pořadu Murder House Flip na streamovací službě Quibi.

Hrůza a strach

Členové rodiny popsali, že na určitých místech domu se často udělala zničehonic obrovská zima, měli dokonce pocit, jako by je chlad objímal. Aby toho nebylo málo, vrata od garáže se nevysvětlitelně začala sama zavírat a otevírat.

V pokoji, který patřil malé Judith a v němž byla i zastřelena, po nastěhování spala Gaby Bernal. Ta trpěla příšernými nočními můrami a nejednou zahlédla malou postavu stojící v rohu místnosti. Rodině od strachu pomohl tým designérů, kteří měli za úkol dům přestavět tak, aby ho zbavili negativní energie.

Obyvatelé domu nyní tvrdí, že veškerá negativní energie, kterou cítili, odešla. Ačkoliv nepopírají, že duch Judith může domem stále bloudit, po přestavbě potvrdili, že strach už je neovládá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy