Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dětské hvězdy Kukaček Viktor Sekanina a Theo Schaefer: Konec jsme obrečeli

Theodor Schafer a Viktor Sekanina jako Tomáš a Kuba.
Zdroj: se souhlasem České Televize
+ Další 4 fotografie
Kukačky

Herci Viktor Sekanina a Theodor Schaefer jsou hlavní hrdinové první i druhé série veleúspěšného seriálu Kukačky. Kluci, kteří si střihli roli vyměněných dětí Jakuba a Tomáše, se díky účinkování v pořadu České televize téměř přes noc stali dětskými hereckými hvězdami, které se natáčení pokračování nemohly dočkat. V rozhovoru pro eXtra přiznali, že konec obrečeli.

Konec oplakali

Druhá řada seriálu Kukačky se samozřejmě neobejde bez jeho hlavních hvězd Viktora Sekaniny a Theodora Schaefera, kteří jsou představiteli Jakuba a Tomáše. Ty kvůli záměně v porodnici vychovávali jiní než jejich biologičtí rodiče. Ačkoliv ani jeden z herců zatím nedosáhl teenagerského věku, účinkování v Kukačkách není jejich první počin před kamerou.

Desetiletého Thea mohli kromě Kukaček diváci vidět v seriálu Krejzovi nebo Tajemství pana M., o pár let mladší Viktor se zase na televizních obrazovkách ukázal v Božích mlýnech, Zoo či filmu Dopis Ježíškovi. Přesto bylo natáčení Kukaček jejich srdcovkou.

"Konec první série jsme všichni oplakali, protože jsem se znali a kamarádili," přiznal eXtra.cz Theodor, který společně s Viktorem a dalšími herci strávil na natáčecím place téměř rok svého života. "Když bylo jasné, že se bude točit pokračování, byl jsem šťastný," dodal pro eXtra.cz.

Inspirace bratrem

Pozadu nezůstal ani Viktor, který si v seriálu zahrál Kubu. "Brečel jsem, když jsme se loučili na konci natáčení. Ale pak přišla druhá série, a to jsem měl naopak velkou radost," doplnil svého malého kolegu.

Viktor Sekanina se k herectví dostal přes svého třináctiletého bratra Matyáše, který se stal dětskou hvězdou seriálu Slunečná. „Viktora hraní napřed moc nezajímalo, ale když se šel podívat na natáčení Slunečné, ptal se, zda by nemohl hrát Matyášovi seriálového bratra. Mrzelo ho, že nemá roli,“ prozradila před rokem serveru blesk.cz maminka obou hereckých talentů Veronika Duchková.

Jakmile byl vypsán konkurz na seriál Kukačky, neváhal Viktor ani vteřinu a inspirován svým starším bráchou zkusil své štěstí. Uspěl a nyní jej budou moci fanoušci seriálu opět pravidelně vídat na televizních obrazovkách.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy