Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Dětské hvězdy kdysi a dnes: Kdo žije normálním životem a kdo se motá v problémech

+ Dalších 9 fotografií
galerie
Když se řekne dětské hvězdy, mnozí lidé si vybaví roztomilé tvářičky, které se už v nízkém věku začaly objevovat v televizi. Se slávou ale souvisí velký tlak, a tak se spousta malých celebrit v dospělosti uchýlila k alkoholu a drogám, což u mnohých z nich vedlo k problémům se zákonem. Kdo tíhu popularity unesl a kdo podlehl svodům děsivých závislostí?

Spousta dnešních dospělých v dětství toužila se proslavit. Ať už skrz zpěv či herectví, být hvězdou je velkým lákadlem. Mezi námi jsou i tací, kterým se sen splnil a už v útlém věku stáli před kamerami. Sláva si ale na některých vybrala svou daň.

Například takový Macaulay Culkin, který se stal hvězdou díky snímku Sám doma, ještě před dosažením dospělosti propadl lehkým drogám a alkoholu. Dnes už je naštěstí ze všeho venku, se střízlivostí mu pomohla jeho přítelkyně. Na druhou stranu Selena Gomez, která všemožným démonům odolávala, upadla do depresí, ze kterých se dlouho vzpamatovávala a musela dokonce několik měsíců strávit v psychiatrické léčebně.

Kdo z hvězd, jejichž roztomilé tvářičky jsme vídali na obrazovkách, se dokázal vyvarovat psychických problémů i závislostí? A kdo se naopak ještě dnes potácí v potížích, které do jeho života přinesla sláva? Na to, jak dnes vypadají a co dělají bývalé dětské hvězdy se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články