Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dětská role a smrt: Macaulaye Culkina (38) ve snímku Moje první láska ošklivě zabili

Zdroj: csfd
+ Dalších 11 fotografií
tragédie
Jen rok po natočení hitu Sám doma, kterým se Macaulay Culkin coby roztomilý Kevin nesmazatelně zapsal do paměti diváků, natočila dětská hvězdička další snímek. Ten se za komedii ale rozhodně považovat nedá, maličký Culkin v něm totiž hraje chlapečka jménem Thomas, jehož život ukončí ošklivá tragédie a diváci ho mohou vidět i v rakvi.

Snímek Moje první láska pojednává o dívce jménem Vada, která žije sama se svým otcem nad jeho pohřebním ústavem, poté co její maminka zemřela při porodu. Vada během letních prázdnin tráví spoustu času se svým nejlepším kamarádem Thomasem, čas s ním jí pomáhá vyrovnat se s tím, že její otec najal jako kosmetičku do ústavu Shelly, se kterou se sbližuje, a také s tím, že se její učitel, do kterého je zamilovaná, zasnoubí.

Zatímco se Vada trápí klasickými problémy dospívání, začíná se do Thomase zamilovávat. V tu chvíli ale přijde obrovská rána - Thomas v lese ve vzteku kopne do včelího hnízda, vyprovokuje tím útok hmyzu a zemře pod žihadly.

Pohřeb malého Thomase nemůže organizovat nikdo jiný než Vadin otec. Vada se proto na pohřeb dostane a u rakve svého nejlepšího kamaráda a především své první lásky začne strašlivě plakat a řvát. Pohled na malého Macaulaye Culkina v rakvi není v tu chvíli těžký jen pro ni, ale i pro každého diváka u televizních obrazovek. Mnozí se shodují, že podobná scéna do televize snad ani nepatří. Jaký názor na to máte vy?

Související články

Další články