Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dětská modelka z kontroverzní kampaně vyrostla: Takhle si vykračovala na přehlídce!

Thylane Blondeau tehdy a dnes.
+ Dalších 8 fotografií
Před šesti lety byla Francouzka Thylane Blondeau považována za nejkrásnější holčičku na světě a měla úspěch jako třeba ruská dětská modelka Kristina Pimenova. Dokonce se ocitla i v kontroverzních kampaních a magazín byl tenkrát vystaven kritice.

Roztomilá dětská modelka, nebo dětská pornografie? Thylane bylo deset, když ji stylizovali do dospělé ženy. Make-up, podpatky a „sexy“ šaty. Tenkrát fotky uveřejnil módní magazín Vogue a byl z toho pořádný poprask. Strhla se debata o tom, jestli je vůbec etické a zákonné ukazovat děti v takových pózách. Drtivá většina čtenářů to odsoudila, ale časopisu to přineslo publicitu.

Dnes je modelce 16 let, ale svět módy zná už od čtyř let, kdy si jí všiml známý návrhář Jean-Paul Gaultier a umožnil jí reprezentovat svůj model na přehlídce. Od té doby se stala tváří mnoha značek a aktuálně fotí kampaně pro L'Oréal.

Měří pouhých 168 cm, což je na modelku málo. A tak spoléhá i na svůj YouTube kanál a sociální sítě. Jenomže teď se jí splnil sen a na New York Fashion Week předváděla kolekci Michaela Korse. Její vystoupení přineslo značce velkou reklamu a Thylane se určitě bude moci těšit na další kšefty.

Mohlo by vás zajímat

Další články