Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Dětská hvězda po návratu z léčebny: Amanda Bynes šokuje vzhledem

+ Dalších 8 fotografií
vzestup
Dětská hvězda Amanda Bynes (33) si prošla nelehkým obdobím. Stejně jako mnoho dalších, ani ona neunesla slávu v tak brzkém věku. Velké peníze utrácela za alkohol a drogy a propadla se na dno. Nyní se vrátila z léčebny a návrat ohlásila i na sociálních sítích, kde šokovala svým vzhledem. Vypadá to ale, že je skutečně odhodlaná vrátit se před kamery a zůstat čistá.

V dubnu letošního roku zahraniční média informovala o tom, že herečka Amanda Bynes znovu skončila v léčebně. Dětská hvězda, kterou čeští diváci znají především z filmů Co ta holka chce a Královna ročníku, zcela propadla závislosti na drogách a alkoholu. Nyní je z léčebny znovu venku, věří, že tam byla naposledy a chce se vrátit před kamery.

Amanda se z léčebny dostala údajně už v polovině května a už na konci června ohlásila, že úspěšně odpromovala na Módním institutu v oboru design. Nyní plánuje velký návrat mezi celebrity a podle dostupných informací je skutečně čistá.

Aby si návrat do světa slavných usnadnila, rozhodla se radikálně změnit svůj vzhled. Nyní se pyšní růžovými vlasy a propíchnutým nosem, dívku, kterou si pamatujeme z minulosti, už byste v ní jen těžko poznali. Na její proměnu se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články