Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dětská hvězda Kudláčková o Otovi S.: Hledal si na seznamkách matky s dcerami ve věku Míši!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 34 fotografií
Kolem případu ztracené Michaely Muzikářové začíná být čím dál tím více nejasností a záhad. Do případu se vložila dokonce esoterička a bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková. Co nového zjistila?

Případ kolem ztracené dvanáctileté Michaely Muzikářové se začíná čím dál tím více zamotávat. Velkou záhadou je, jak je možné, že byly v dívčině pokojíčku nalezeny vzorky spermatu. Bylo známo, že Michaela neměla s expřítelem matky Otakarem S. dobré vztahy.

Když věděla, že má přijít na návštěvu, raději odešla ke své babičce, kde zůstávala přes noc. Dokonce se proslýchalo, že se Oty i bála. Pokud by byla tohle pravda, jak je možné, že se v jejím pokojíčku našlo sperma? Vždyť se prakticky tahle dvojice nemohla potkat. Jenomže tohle není jediná nesrovnalost v celém případu.

Sama policie přiznala, že Otakar S. měl v minulosti oplétačky se zákonem. V minulosti byl totiž vyšetřován kvůli obtěžování jiné nezletilé dívky, která byla kamarádka Míši. Otakar tak rozhodně nemá čistý štít.

Esoterička a bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková má v případu jasno. Je toho názoru, že Otakar S. vedl dvojí život. Často si zakládal na seznamkách profily a vyhledával si potencální partnerky, které měly dcery ve věku Míši.

Dokonce je velmi pravděpodobné, že vedl několik vztahů najednou. Po Česku se měl pohybovat několika auty, a pokud zrovna nebyl někde na cestách, tak prakticky nevycházel z bytu Kudláčková se nechala slyšet, že vlastně není ani jisté, jestli se Otakar S. dlouhodobě pohyboval v místě bydliště.

Související články

Další články