Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dětská hvězda Bella Thorne slaví 23 let: Herečka vydělává miliony žhavými fotkami

Dětská hvězda Bella Thorne slaví 23 let: Herečka vydělává miliony žhavými fotkami
Zdroj: Photo © Freeform
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Bývalá hvězda televizního kanálu Disney Channel Bella Thorne slaví své třiadvacáté narozeniny. Za svůj krátký život toho už však stihla víc než dost. Nedávno dokonce vydělala za jeden den milion dolarů. Ovšem těžko říct, co na to říká její rodina, Bella totiž svůj byznys založila na odvážných videích a nahých fotkách.

Bella Thorne se narodila na Floridě a má další tři sourozence, kteří se nyní také věnují herectví. Její dětství ale nebylo jednoduché. Ve svých deseti letech totiž přišla o otce, který zemřel při dopravní nehodě, a matka zůstala sama na čtyři děti. Společně tak zažívali hodně krušné časy.

Bella Thorne hrála už jako kojenec

Malá Bella i proto začala už hodně brzo s herectvím a modelingem. Svou kariéru odstartovala ještě v kojeneckém věku a během svého života si zatím zahrála ve více než třiceti reklamách. A právě díky svým dětským rolím mohla později finančně pomoct své matce, která potřebovala uživit rodinu.

K tomu všemu Thorne bojovala i se šikanou, jejímž terčem se stala kvůli dyslexii. A tak se radši začala učit sama doma, dřela na sobě, četla, co se dalo, a rychle se dočkala i vytouženého výsledku. Bella, která se objevila v reklamní kampani například pro Guess nebo Tommy Hilfiger, dostala svou první hlavní roli už ve svých deseti letech. Jednalo se o seriál Špinavé sexy peníze, kde odstartovala svou úspěšnou kariéru, která se pak rychle rozvíjela. Největší slávu jí ale přinesl sitcom Shake It Up vysílaný na televizní stanici Disney Channel.

Nahé fotky a videa Belly Thorne

Bella si však umí vydělat i jinak. Nedávno si založila fanouškovskou platformu OnlyFans, na které nabízí svá sexy videa a fotografie za poplatek. Stačilo, aby odkaz sdílela na svém Instagramu, a za jeden den vydělala úctyhodný milion dolarů. Není divu, když ji sleduje více než 23 milionů fanoušků z celého světa. Mimochodem Thorne je taky úspěšnou režisérkou filmu Him And Her s BDSM tematikou pro dospělé.

Své vydělané peníze věnuje na dobročinné účely. Podporuje nadaci pro cystickou fibrózu, organizaci The Nomad Organization, která poskytuje jídlo a lékařské potřeby dětem v Africe. A také se připojila k organizaci PETA.

Zasnoubená Bella Thorne?

Pořádný rozruch však způsobila tím, když na sociální sítě nahrála fotku ve svatebních šatech a závojem ve vlasech, kterou okomentovala slovy: „Taková šťastná dívka.“ Fanoušci si ihned všimli, že má na prstu i možný zásnubní prsten, a tak se zdá, že to se svým přítelem, italským zpěvákem Benjaminem Mascolem, myslí opravdu vážně.

Bella Thorne to však neměla vždycky lehké. Před dvěma lety se dokonce svěřila s tím, že byla od mladého věku až do svých čtrnácti let sexuálně zneužívaná. Pachatele však neoznačila. A před lety si zahrávala také se svou sexuální orientací. V roce 2016 se dokonce označila za bisexuálku a poté vkročila do polyamorního vztahu. Nyní se považuje za pansexuála.

Tak uvidíme, s čím přijde příště, nebo jestli už se usadí se svou současnou láskou.

Související články

Další články