Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dětská hvězda Amanda Bynes: Změnila se k nepoznání a vrátila se ke snoubenci

Amanda Bynes v průběhu let.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Návrat

Americká herečka Amanda Bynes (36) patřila mezi nejtalentovanější herečky Hollywoodu. Získala plno ocenění a lidé jí predikovali zářnou budoucnost. Jenže v roce 2014 jí byla diagnostikována bipolární porucha, ona skončila s hraním a začala vyvádět doslova šílené věci. Nyní žije svým životem mimo záři reflektorů, navštěvuje kosmetickou školu, kde se připravuje být nehtařkou, a podle webu TMZ se nyní znovu dala dohromady se svým bývalým snoubencem.

Herečka Amanda Bynes je smutným příkladem toho, co může s člověkem udělat sláva a život v záři reflektorů od velmi mladého věku, psychické problémy a závislost na návykových látkách. Amanda se začala objevovat v reklamách a na televizní obrazovce od sedmi let a pro svůj roztomilý vzhled a také perfektní herecké dovednosti se rychle vypracovala v oblíbenou herečku.

Nečekaný konec s herectvím

Na počátku nového tisíciletí se objevila v teenagerských snímcích Co ta holka chce s Colinem Firthem, Ztroskotaná láska, Super náhradník, Hairspray, Královna ročníku a dabovala animované snímky Roboti či Šarlotina pavučinka: Velké dobrodružství Wilbura. Její kariéra byla v té době opravdu vysoko.

V roce 2010 ale zcela nečekaně na svém Twitteru uvedla, že končí s herectvím, jak informoval web PageSix. V té době jí bylo pouhých čtyřiadvacet let. Následně se začala chovat velmi prapodivně, několikrát byla zatčena za řízení pod vlivem návykových látek a na sociálních sítích zcela neuváženě urážela jiné celebrity. Nechala si změnit barvu vlasů, udělala si piercingy a její vzhled celkově působil velmi děsivě, stejně tak i chování.

Diagnóza a návrat k exsnoubenci

Až o čtyři roky později oznámila, že jí byla diagnostikována bipolární a maniodepresivní porucha osobnosti a s tím nyní musí žít, jak tehdy informoval web E!. Tato diagnóza následně vysvětlovala některá podivná chování, které Amanda předváděla.

Herečka se k herectví ani do dnešních dnů nevrátila. Zato se znovu vrátila ke svému bývalému snoubenci Paulu Michaelovi, jak exkluzivně zjistil web TMZ. Ti dva se seznámili v léčebném programu v roce 2020 a po krátké známosti se zasnoubili. Netrvalo však dlouho a zásnuby Amanda zrušila. Nakonec se však ukázalo, že jsou opět spolu a tentokrát na to jdou pomaleji.

Kromě toho našla Amanda svou novou zálibu. Navštěvuje kosmetickou školu v Los Angeles a má v plánu se stát nehtařkou.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy