Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dětská hvězda Amanda Bynes je těhotná: Bývalá narkomanka ukázala snímek z ultrazvuku

Dětská hvězda Amanda Bynes je těhotná: Bývalá narkomanka ukázala snímek z ultrazvuku
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
dítě
Bývalá dětská hvězda a vyléčená narkomanka a alkoholička Amanda Bynes (33) oznámila, že čeká dítě. Informaci sdělila fanouškům na Instagramu zveřejněním snímku z ultrazvuku, ten ale později smazala. Těhotenství potvrdil i její snoubenec Paul Michael, kterého herečka poznala na protialkoholním léčení a s nímž nedávno zásnuby zrušila jen proto, aby se zasnoubili znovu.

Amanda Bynes je známá ze snímku Co ta holka chce a zdá se, že název filmu odpovídá i její životní situaci. V polovině února oznámila zásnuby s přítelem Paulem Michaelem, začátkem března se pár rozešel, nyní jsou znovu zasnoubeni a navíc čekají dítě.

Informaci o těhotenství zveřejnila sama Amanda, která přidala snímek z ultrazvuku na Instagram. To samé udělal i její snoubenec, oba však fotku během několika minut znovu smazali. Herečka, která je kvůli minulosti plné drog a alkoholu oteklá a na obličej si nechala vytetovat srdíčko, měla přitom podle jejích rodičů nedávno nastoupit do psychiatrické léčebny, které se ale vyhýbala

Komplikace

Pro herečku bude péče o dítě zřejmě velkou komplikací. Bynes je totiž omezená na svéprávnosti a všechny podstatné kroky za ni řeší její rodiče, kteří byli určeni jako její zástupci. Bez jejich svolení si ani nemůže svého snoubence vzít, proto je otázkou, zda se o své miminko vůbec bude moci starat. Na snímek z ultrazvuku se podívejte v galerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy