Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dětská herečka ze seriálu My všichni školou povinní: Podlehla sektě!

Zdroj: Facebook
Jana Havlatová Janatová si zahrála roztomilou dceru Jany Preissové v seriálu My všichni školou povinní. Všichni si mysleli, že tahle křehká baletka udělá díky herectví díru do světa. Ji to ale po dalších dvou seriálech přestalo bavit. Jak si vede dnes?

Blondýnka Jana byla v roli rozmazlené dcerunky v My všichni školou povinní přesvědčivá. Svoje herecké umění ukázala ještě v seriálu Synové a dcery Jakuba skláře a Cirkus Humberto. Jenomže pak se po ní slehla zem.

„Filmová branže mi nevyhovovala po morální stránce," vysvětlila. Dobrovolně se tak vzdala slávy a dalších potenciálních velkých rolí.

Později se vdala, má tři děti a pomáhá ženám s tím, aby byly krásné. Vlastnila půjčovnu svatebních šatů, dnes s nimi provádí různé "proměny" od kadeřnických služeb až po make-up. Jeden by ani neřekl, že jí něco chybí nebo se musí k něčemu upínat.

Jenomže opak je pravdou. Podle informací deníku Aha! se Jana netají tím, že patří do sekty Svědci Jehovovi. „Ano, je to tak. Jsou to docela vážné a osobní věci, nechci, aby to vyznělo nijak špatně,“ řekla deníku s tím, že se dál o tomto tématu nechce bavit.

Související články

Další články