Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dětská herečka Valentýnka Bečková (7) z Bambitky: Tomáš Holý v sukních

Volné pokračování úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky zamíří do kin letos před Vánocemi.
Zdroj: Se souhlasem Fairytale Production – Vojtěch Resler
+ Další 3 fotografie
VYCHÁZEJÍCÍ HVĚZDA

Dětská herečka Valentýna Bečková si pomalu, ale jistě razí cestu na výsluní českého filmu. Jen letos se objeví ve dvou filmech a režiséři ji prohlašují za nejtalentovanějšího dětského herce od dob Tomáše Holého.

Kdo je Valentýna Bečková?

Dětská herečka Valentýna Bečková se rychle etablovala mezi velké naděje českého filmu. Ačkoli začala se svou kariérou poměrně nedávno, v současnosti natáčí už svůj třetí film, pohádku Tajemství staré bambitky 2.

Valentýna se poprvé objevila před kamerou ve snímku Příliš osobní známost. I když kritika film strhala, mladá herečka se dočkala pochval od diváků i od kritiků. Vynachválit si ji nemohla ani režisérka Marta Ferencová, která ji ihned obsadila do svého dalšího filmu Přání Ježíškovi.

"Valentýna je velmi zvláštní dítě, je jakoby dospělá, ale ne tím přemoudřelým způsobem, spíš svou vyzrálostí nebo tím, co říká. Nepředvádí se, všechno to jde zevnitř. Je podobný typ talentu, jako měl Tomáš Holý, který se objeví jen jednou za čas," nadšeně vykládá režisérka.

"Na natáčení jsem se vždy těšila. Nejúžasnější na tom bylo, že jsem nemusela chodit do školky," rozpustile vyprávěla Valentýna o natáčení Příliš osobní známosti.

Tajemství staré bambitky 2

A její přirozený herecký talent jí vynesl roli v pohádce Tajemství staré bambitky 2, která se momentálně natáčí. Ve filmu si zahraje Johanku, dceru krále Jakuba (Tomáš Klus) a královny Aničky (Kamila Janovičová): "Naše dcera Johanka, čili Valentýnka Bečková, je úkaz nad úkazy. Fantasticky talentovaná a jen tak tak, že ji člověk nesní. K tomu si s ní pokecáte tak, jako třeba se mnou ne: o všem, s vtipem a grácií," potvrdil skazky o své osobě Klus.

Filmaři momentálně dokončují natáčení, pohádku bychom měli vidět v kinech před Vánoci.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy