Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dětina, který mává bankovkami a vysmívá se těm, co brání Daru: Rytmus se pohádal s fanoušky!

Rytmus řekl Jasmině něco úžasného.
+ Dalších 103 fotografií
Rytmus (41) se rád štěká s těmi, co si dovolí napsat na jeho sociální sítě jiný názor, než že je boží pracháč a Jasmina Alagič (29) oduševnělá kráska na úrovni. Tentokrát se pustil do dvou lidí, kteří se opřeli do něj i do jeho ovcoidních obdivovatelů. Ale ke své smůle toho víc řekl o sobě než o nich!

„Ten pocit, kdy už nemusíš nic a našel jsi svůj nejvyšší bod na obloze,“ napsal Rytmus k fotce z bazénu, kde je na nafukovačce s Jasminou. A kromě obdivných komentů si vysloužil i ty kritické.

„Proboha lidi, vy nemáte vlastní názor? Proč mu lezete pořád tak do pr*ele tady těmito přesládlými kecy? On vás má totálně v pí*i. Nezajímají ho normální lidi a už vůbec ne fanoušci. To až bude zpívat na světové scéně, tak pak něco dokáže. Zatím je to jen inteligent ze Slovenska a je to Slovák, Slovák a Slovák, nic víc. Mimochodem: člověka, který má opravdu peníze, by si měl člověk vážit až při smysluplném využití pro potřebné. Aspoň z malé části. A ne se chlubit pořád, jaký si každý týden koupil nové auto. Lidi, trochu zapojte mozek a nežerte mu ty přihlouplé kecy, co si koupil, kde byl a jak miluje. To jsou jen kecy pro takové lidi, co mu tady lezete do pr*ele úplně bez svého pravého názoru,“ vyjádřil se Pa.vel7533, za což byl hned zablokován, protože podle rappera brečel.

Ale přišel i další kritik, co zašťoural v tom, jak rychle přeskočil z Dary Rolins (45) na jinou.

„Ten pocit, když podvědomě víš, že kdybys neměl prachy a makal na benzince, tak tě tahle ani nepozdraví :D Ten pocit, když si pro Daru složil song a vyznával se… O této slečně si vlastně taky složil song, uhodneš který? :)))“ rýpl si do samozvaného kinga Bbeerryy50Ten.

Jenže to se nesmí!

„Ten pocit, že prachy mám a ona také. Ten pocit, kdy ses zasekl v minulosti a nepřijímáš nic nové. Ten pocit, kdy se rozejdeš a do konce života zůstaneš sám a neexistuje, abys začal novou etapu. Pane bože, některých Čechů je mi tak líto,“ rozhodl se mu to natřít Vrbovský.

Těžko říci, kdo tu vyšel jako vítěz, ale Patrik to podle nás fakt nebude!

Mohlo by vás zajímat

Další články