Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Děti z komedie S tebou mě baví svět: Jak vypadají po 34 letech a co dělají?

Děti z komedie S tebou mě baví svět: Jak vypadají po 34 letech a co dělají?
Zdroj: Ústřední půjčovna filmů
+ Dalších 12 fotografií
Legendární film S tebou mě baví svět režisérky Marie Poledňákové byl vyhlášen komedií století. A právem. Rok co rok každé Vánoce baví miliony Čechů u televizních obrazovek. Od natáčení uplynulo už 34 let a my víme, jak dnes vypadají představitelé dětských hrdinů. Jsou k nepoznání!

Nikdo z nich se už herectví nevěnuje a role ve snímku S tebou mě baví svět byla často jejich první a poslední. Jejich život se po natočení komedie století ubíral různými cestami. Přečtěte si a v galerii se podívejte, jak dopadli!

1. Matýsek (Lukáš Pelánek)

Že se jako miminko zapsal do paměti několika generací Čechů, zjistil Lukáš Pelánek až v sedmi letech. K herectví ho to ale netáhlo a dnes se živí jako pošťák.

2. Dášenka (Zuzana Lisová)

Byla to právě role Dášenky, ve které se Zuzana Lisová poprvé a naposledy objevila ve filmu. Nikdy o herectví ani neuvažovala, pracuje v porodnici a stará se o nedonošené novorozence.

3. Pepíno (Cyril Křůpala)

Jako studijní typ Pepíno nevypadal ani zdaleka. Ne tak ale jeho představitel Cyril Křůpala, který vystudoval mezinárodní obchod a dnes je obchodním a marketingovým ředitelem.

4. Kačenka (Marta Buchtíková)

Holčička, která nechtěla být holčičkou, dopadla ze všech filmových ratolestí asi nejhůř. Údajně je členkou náboženské sekty a žije ve Francii.

5. Bertík (Marek Dvořák)

Marek Dvořák jako jediný toužil po kariéře ve filmu. Neuspěl však u přijímacích zkoušek na FAMU, a tak pověsil své producentské touhy na hřebík. Dnes podniká v telekomunikacích.

6. Míša (Václav Korda)

Z kudrnatého nezbedy vyrostl bankovní úředník. Dodnes se však Václav Korda věnuje loutkoherectví, které je pro něj velkou vášní.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy